Jdi na obsah Jdi na menu
 


Svatební den

9. 9. 2009

Je tomu už pár let, co jedna z Třetin, tehdy nejvíce ze všch Třetin posledlá číslem devět, prohlásila, že se bude vdávat přesně 9. 9. 2009. Když to prohlásila, ještě jsem ani nebyl na světě, ale tohle se mi prostě doneslo. On se o tom čas od času někdy někdo někde zmínil a tak jsem netrpělivě vyčkával. Mezitím jsem zažil už několik dalších svateb a na první třetinovskou se těšil o to víc. Ono magické zářijové dautm se stále blížilo a blížilo a ... najednou bylo tady!

Parádní den, ale utekl jak voda. Vstát, splnit několik povinností, najít vhodné oblečení, obutí, vyfintit se, načesat se a vyrazit na hlavní bod dnešního dne. Teda, tý vám to ale slušelo!

A najednou byl večer. Všichni se slavnostně oblékli a vydali se do Žižkovského divadla. Přišel i Medvídek, jak dlouho jsem ho jen neviděl! A co probíhalo v divadle? Inu vítání se, zdravení se, obdivování, postávání se skleničkami, polibky, zábava, muzika, nostalgie, legrace, nějaká ta sóla, taneční kreace, historky, diskusní kroužky, úsměvy, květiny, společné focení, studené mísy, přípitky, dárky, loučení.

A pak? Nevím, já usnul cestou domů u první v tašce, ale asi něco jako "žili šťastně a pokud nezemřeli, žijí šťastně dodnes".

A vězte, že všechno, co jsem tu napsal, je pravda, čistá pravda a nic než pravda. Tak přísahám!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Fotoreportáž

(Lucy, 3. 10. 2009 22:12)

Ahoj, Karrle, děkuju, žes zmínil fotoreportáž, jen bych dodala, že jsem (konečně) dorazila i zbytek foto ze svatebního dne :-) http://lucy.ghorland.net/jini/20090909devitkadjc/index.htm
Zajímalo by mne ovšem, kde jsou fotky od Přemka, hlavně ty schodové...