Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sauna v Balbínce

21. 3. 2009

Sobota byla náročná. Od rána účtování v Hůrkách, krocení divého zvířete, přesvědčování hostitelky, že opravdu králíka nepotřebuju (ani živého, ani mrtvného, ani mraženého). Dostala jsem tedy alespoň vajíčka (byla jsem přece na návštěvě na venkově), mrkev (místo králíka) a jahodovou dřeň (mňam). Cesta do Prahy potom celkem utekla. Rychle sprchu a šup, šup do Balbínky.

Tentokrát tam moc známých nebylo. Sedly jsme si na netypická místa, protože jinde bylo plno rezervací. Těšily jsme se, že konečně uslyšíme Majerovky s Alicí. A... stálo to za to. Sice se dostavovala únava a ten šílený vedro-k-zalknutí-produkující radiátor taky dělal své, ale přesto… Užily jsme si to.

Nevím, proč si pamatuju jen horko a víno a povídání s druhou… Možná to bylo tou šílenou sobotou.

Pokud jste čekali nějaké podrobnosti o muzice, tak se omlouvám, ale… opravdu se tentokrát nedočkáte. Ani vyprávění o vyprávění. Pardon. Třeba jindy… Nebo jinde…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Title

(druhá, 27. 4. 2009 19:12)

Správně, autocenzura...nemusí Karrel vědět všechno co si povídáme. Na to má moc malou hlavičku :-) Ostatně taky si pamatuju jen že to bylo fajn, saxofon a že jsme na tom byly v těch letních šatech rozhodně líp než ten motorkář :-) Ale toho už si taky nepamatuju.