Jdi na obsah Jdi na menu
 


Všude samý jabka...

12. 12. 2008

Nevím jestli si to pamatuju dobře, ale .. ten den sněžilo. Miluju sníh. Domlouvaly jsme se, že hned cestou rozhodně musíme postavit sněhuláka a nakonec jsme ho postavily. Ale až o hodně později než při cestě k Rafovi. Vtipný sraz na Hradčanské a mírně zmatené hledání kam jít, když ten vchod co potřebujeme je zabarikádovaný. Autobus a povídání o životě. O trápení a využívání a hodných a zlých holkách. A potom už ticho mezi vilami, les a sníh a zmatení hledači nenápadného soukromého klubu. Před vchodem to vypadalo jako v pohádce. Všude bílá, bílá, bílá...

A uvnitř? Uvnitř známé tváře vítající nás řízkem, pusou a úsměvem. Projevila se moje roztěkanost z poslední doby ... ještě jednou díky ... ten večer jsme prostě pily na Štulíra.

Hledáme si místo kde budeme vidět a bude nám teplo. Dřevěná lavička byla naprosto ideální. Než ... než ideální být přestala. Jak mě si někdo může splést s nějakou jinou? To tedy nechápu. To je tedy šílené, ale já jsme to vstupný opravdu platila ačkoliv jsem na něho neměla. :)

Jako první hrál Strašidelný elektrik band ... miluju je. :) Jen Bubák byl nějaký divný. Prostě mu to tentokrát tak nešlo ... chybělo tomu tak asi jedno promile. A to teď vůbec nemyslím zle.

Původní Bureš ... nemiluju je. Slyšela jsem je asi potřetí. Tentokrát bez houslistky. Byli úplně jiní než si je pamatuju a nějak mě to až tak úplně nezaujalo. Jediné co si pamatuju je... všude samý jabka. :) Ale přiznávám se bez mučení, že jsem jim až tak velkou pozornost vlastně nevěnovala. Musela jsem si nutně povídat. A to povídání bylo moc milé.

Jakub a jeho Nohaband ... miluju je. :) Co o Jakubovi napsat? Už jsme toho napsaly za existenci stránek tolik ... možná ... zahrál Pašijovou – i s kapelou. Bubákovi už to hrálo. A jak panečku. Marek byl tentokrát vidět. Spousta tančících a vlnících se těl ..

Pivo teklo do sklenic .. a dostalo se na každého. A zadarmo. Pivo zdarma a taky kalendář zdarma – putování s českým pivem (jestli si to dobře pamatuju) ...

A potom útržky ... stavění sněhuláka ... Svetřík a jeho úsměvy a pokusy balit všechny okolo jen ty pravé ne ... střízlivost ... vylitý džus a žádost o želvu ... horké ruce ... příliš horké ruce ... labyrint ve sklepě, kde se Ruda vždycky umí ztratit z dohledu ... Bohouši, fuj to je!!!! ... zapomenuté batohy a bundy ... 13 jí je a chodí na základku ... geniální Bob Dylan a orosená zrcátka ...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář