Jdi na obsah Jdi na menu
 


Písničky spadající do období historie

30. 1. 2008

Ve středu večer kupodivu nestíhala víc třetí než první. To jsem se opravdu divil. Sraz nečekaně na Pavláku – kde taky jinde, když se jde do Balbínky, že? Rychle něco sníst a vzhůru dolů. Mezi jídlem a cestou smska od Lady, když nám budete držet 2 místa a ještě k tomu někde ve předu budete nejzlatější na světě. Co bychom pro naši oblíbenou blogerku neudělali, že?  Příchod do Balbínky a typické uvítání od Buřinky .. nicméně to už mu nikdy nebude nic platné, protože všechno posléze pokazil. Rezervace kam se člověk a beruška podívali, ale ... úplně vepředu ... kulatý stoleček ... volný. Hurá. To bude mít Lada radost. Ale .. začal prudit Buřinka .. a mají ti vaši přátelé lístky? Tak jim zavolej? Už se ozvali? Ne? Tak to já vám sem někoho posadím ... prudič. Vecpal tam mladíka, který tam seděl taky sám .. společnost mu dorazila až potom co došla i Lada. A ke všemu kouřili. Chjo .. život je fakt někdy hnusnej. První to nějak nemohla dost dlouho rozdejchat .. ale .. koncert to napravil. Vítek a Zdeněk začali netradičně jenom sami a moc jim to slušelo. :)  A teď jsme se dopracovali k tomu, proč jsem na začátku složitě vysvětloval časová období .. ano .. zazněli písně z období historie .. kdo by to do kluků ušatých řekl, že? Tak dlouho už hrajou ... Postupně se přidal Raven a pak se zase odebral Zdeněk a pak i Vítek a pak byla přestávka.

ObrazekPovídání s Ladou a Honzou .. moc milé. Další sklenička vína a historky ze života i mimo život. Petr má blog. Svůj katalánský deníček nebo jak že ho to nazval ... Věděli jste to? A vůbec se docela dost povídalo o blogu a blogování .. jojo .. na to člověk opravdu musí mít povahu.Obrazek Po přestávce se Lada a Honza usadili na pódiu .. Honza Vítkovi u nohou a Lada na schodech s výhledem ... myslím, že se jí splnil její tajný sen. Písničky jedna za druhou padaly z pódia a Třetiny chvilema ani nedýchaly. :) Na chvilku se dokonce přidal ten večer nehrající bubeník a stihl při tom rozbít co se dalo. :)  Trošku sice přeháním, ale .. jen trošku. Nebo hodně? Kdo ví ... a potom tu byla poslední písnička, poslední přídavek a rozsvícení světel. Krátké sdělení dojmů a šup, šup na tramvaj-metro-autobus-pěšky (nehodící se škrtněte) ... 

Ale o tohle se s vámi ale ještě musím podělit .. při odchodu začal Honza blokovat východ, protože se bavil se Zdeňkem  ... „Tak si zavoláme.“ „Ale já nemám mobil.“ „Ty nemáš mobil? Aha.“ ... „On nemá mobil, protože neumí telefonovat ...!“   Občas jsou Třetiny drzé, občas hodně drzé a občas za svoji drzost a prostořekost dostanou ... ne na holou, ale bod. Od Lady. Jupíííí. Vlastně nakonec to bylo bodů 10. Asi to na ní opravdu udělalo dojem.

A na závěr rada .. až budete chtít jít na Neřež, tak si kupte lístek v předprodeji. Zarezervujte si místo k sezení – nebo ne a můžete sedět třeba na schodech na pódiu. Nedejte se, když budete držet místo kamarádům. A hlavně .. nezapomeňte ode mě pozdravovat Vítka a Zdeňka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Title

(Olina, 15. 2. 2008 12:19)

Lado, já ho taky píšu. Ale tak, že udělám několik mezer mezerníkem pche :-)

PROČ...

(Ladule, 15. 2. 2008 12:17)

... já ten blbej nadpis napsat musim a olina ne?:P to neni fér!:)

jooo, chci tam, musim tam, neřež prostě, a tak dál, no uááá!:)

Title

(Olina, 13. 2. 2008 19:56)

Jj, to bylo už ve středu. Jak jsme tam do něj na střídačku kopali :-)
Musíme sehnat ty lístky na 30.5....

nadpis?

(Laduš, 12. 2. 2008 9:12)

milý karrle, s tím pódiem - já z toho měla obrovský požitek, to ano, ale sen je trošinku nadnesené.. to spíš bedla, ta by se z toho zbláznila, já jen učurávala blahem:)))

a zapomněls zmínit, jak tam krásně rezonuje pódium, nebo to bylo až den potom..?