Jdi na obsah Jdi na menu
 


Muzikanti přede mnou, muzikanti za mnou

15. 12. 2008

Národní třída a sraz s druhou a nečekaně i matejcikem a jednou slečnou. Společná cesta podvečerní Prahou a spousta veselého povídání. Už vám někdo řekl, že první absolutně šílí z matejickova účesu? Krásný ztráty a pátrání po známých tvářích. A najednou je těch známých tváří všude plno. Kam se člověk či plyšák podívá všude samé známé tváře. Tedy skoro všude. Na podiu zvučí kapela – Duo Passage – a za jedním z mikrofonů Madla. Další Madla v publiku. A pak ještě Klokan, Dušan, Honza, Lukáš, Cucka, Honza, Líza .. a možná tam byl i Luďa ...

Obsadili jsme jeden z posledních volných stolečků a vyndali notebook. Tedy vyndali. První vyndala. Povídala cosi o tom, že musí probrat fotky na jeden speciální vánoční dárek. Vydrželo jí to vlastně celý večer. A bavila tím celkem zdatně dost lidí okolosedících.

Duo Passage a hosté – první večerní vystupující. Zajímavé. Zpěvačky tomu rozhodně dodaly šťávu a ságo? Paráda ... však znáte moje slabůstky. Jen ten zvukař byl nějakej divnej. Neodvažuju se kritizovat (my totiž nesmíme ani naznačovat), ale ten zvuk stál fakt za houby s octem ... Přídavky byly od již opět neexistujícího Jen taku. Jen víc, víc, víc.

Epydemye – druhý vystupující. Do šíření cédéčka se pustili s vervou sobě vlastní. Zvuk o malinko lepší, ale to spíš díky poučení se z hrůzy předcházející kapely. O Epy jsem toho už napsal tolik, že už jsem snad napsal všechno co šlo. Tentokrát to bylo opět plně epydemické. A hlavně – nebudeme tleskat ze zvyku. :-) U některých písní jsme se dočkali (ne)smělého doprovodu na skleničky a propisky od vedle sedících muzikantů. A rozhodně nesmím zapomenout zmínit reprízu sloky u písničky Ženy mužů - Muži mužů. Jen jsem nevěděl, že je Dušan takový proutník – v Týně nabízí partnerství Péťovi Pú a zanedlouho v Praze Klokanovi?? Nebál bych se ho označit i horším slovem, ale stud mi nedovolí. Nicméně žužužůůůůůůů mi od té doby zní v hlavě neustále.

Přídavky a ... konec. Telefonát Nátělníkovi nejvyššímu ... povídání ... popíjení ... prohlížení. A cesta domů ... Stručné. Jasné. Výstižné.

A pokud to náhodou nevíte: JSOU SKVĚLÍ. MILUJU JE. :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář