Jdi na obsah Jdi na menu
 


Folkování pod komínem bez komínu a přece jen s Komínem

11. 9. 2007

Musím začít trošku zeširoka a o něco dřív. Mejdan totiž začal už v pátek na tradičním setkání v jedné nejmenované hospodě na Žižkově. Tentokrát to bylo přece jen jiné - Třetiny totiž byly z fanklubu vyhozeny - nicméně vzhledem k tomu, v jakém byla Dita při oné památné větě stavu, to bylo určitě nepravomocné. Těsně po páté jsme se sešli - Třetiny a já. Popovídali si, dali si dradri a Třetinka utíkala pilně pracovat domů. Postupně se dotrousilo pár dalších muziky chtivých lidiček a začalo se hrát. Pěkné to bylo, pěkné ... jen ... proč nás nevyhodili jako vždycky v deset?? Proč, proč, proč?? Víte jak Třetiny a zbytek vypadal? Nevíte? To je moc dobře .. prostě ostudu si zase nezkazili. (Však si přečtěte zoufalý vzkaz od Třetinky na diskuzi :))

V sobotu mě a dvě Třetiny čekala spousta práce. První se flákala dopoledne doma a ještě provokovala smskama ve smyslu, že se jí z postele nechce a co tam (to jako tam co my už tvrdě pár hodin pracovali) prý jako bude dělat, že je to zase jen nějaký folk a podobně. Hrůza. To je vychování.

A pak to začalo .. ano, já nejdůležitější osoba na festivalu, jsem vydal podle velitelského času pokyn ... a ono to opravdu začalo.

Šlapalo to jako hodinky, to znamená občas s předstihem a občas se nestíhalo. (Ale Nestíháme vyjímečně stíhalo.) Tajemný hlas doplňoval a rozptyloval moderáta Miloše Kellera .. netajemný odhalený Belmondo tančil v jégrovkách, zpovídal dětského diváka Vítka, který až bude velký chce být Školníkem, medovina byla horká a silná, svatební hosté asi lehce udivení nicméně poté spatřeni i v publiku, dort a tlačenka předány a poté diváky snědeny, vítr foukal, mraky se honily, kamarádské řeči se vedly, lidé se uváděli do rozpaků - Honzo, promiň; opět jsem se setkal s moc milou slečnou Kačenkou ... a tak bych mohl pokračovat dál a dál a dál .. ale to já nechci a možná vlastně už ani nemůžu. :-) Stačilo. Nebo ne??

Tak teď ty šokující zprávy, abyste mě nepomluvili, že jsem slibotechna.

  • Šokující bylo zacházení s inspicí. Miloš Keller mě!!!! tahal za moje ubohá nemocná tykadla. Nehorázné. Po tomto útoku bylo domluveno založení inspicientský odborů. Těš se moderátore!!!
  • Jistý nejmenovaný hudebník se po omedovinování rozhodl natočit velmi zajímavé písně. Nechte se překvapit.
  • Do ekologického dvora byl dotlačen (ještě, že tak jinak by se asi diváci udusili) vůz .. tedy vůz .. hahaha .. trabant. Nejmenovaní jedinci měli vtipný nápad ho nacpat do popelnice na plasty.
  • Titul inženýr neznamená, že člověk umí ovládat páčky.
  • Největší bitva se strhla o fotografie mládenců z dua Nestíháme. Že by nějaké znamení začínající slávy? Co by na to řekli kluci z Luneticu?
  • A taky jsem měl rande. S Evelýnou. Moc milá, ale já mám přece Julii, ať si říká kdo chce, co chce.

PS: Až se vrátím z dovolené, tak ještě určitě ještě doplním další poznatky a postřehy. :-) Přece jen nejsem tak dobrý jako Bublina.  

 

Náhledy fotografií ze složky FOLKomín v obrazech

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

měl jsem tahat víc!

(MKMKMKMK, 17. 10. 2007 10:31)

Máš štěstí Karrle, že v jiné rubrice doporučuješ pořad Folkmenu! Ale stejně tě na příštím Folkomínu zase vytahám za tykadla, že je budeš mít jak rybářský pruty! :-D
PS: Vrať diplom Tomáši. Tebe vytahám normálně za uši! Předseda bankovní rady čnb se jmenuje guvernér!

Evelýna

(Olina, 17. 9. 2007 8:21)

je na fotkách s Karlem - určitě ji nepřehlédneš :-) A adresu? Tak to bohužel nevím, ale třeba sem někdy zabloudí...

zlato

(Julča, 16. 9. 2007 10:31)

Kdo je Evelína a jakou má adresu? aAť jí mohu poslat balíček s překvapením!

už je to podáno

(tomáš pohl, 14. 9. 2007 23:02)

Milý Karle,
trestní oznámení plus dopis předsedovi bankovní rady ČNB, kde se ten člověk fláká 5 dní v týdnu a písše ty své kritiky na Šany a podobné, jsou podány. Boží mlejny melou

Karrle...

(Třetinka, 13. 9. 2007 17:32)

... neboj, odbory mu to spočítají! To se nedělá. Hele, ty si stejně samá ženská ty proutníku jeden!

škandál! hamba killošovi!

(Ladule, 13. 9. 2007 9:46)

milý karle, já tam byla a viděla jsem to! trhalo mi srdce, když ten zlý člověk uchopil tvá ubohá tykadélka a nejen že držel, on s tebou dokonce třásl!!! že se nestydí, a ještě se tvářil hrdě! to je vážně hrůza, tohle..

joa evelýna, kamaráde, tě stoprocentně žere:))