Jdi na obsah Jdi na menu
 


Česko - Kanada - Devítka

9. 5. 2007

Když se tam po hodině vártily, uvítal je u vchodu do klubu Hafíno a v zápětí si u velkého modrého všimly Brožstva. A tak se chopily nástrojů, židliček a Třetinka pak měla na své konzumační kartě napsáno kapela. Po kolikáté už... ale v Rikatádu je to normální. Já jsem dorazil s první až když už bylo otevřeno a všechno z aut vyloženo.

Rezervaci po nás nikdo nechtěl a tak se náš oblíbený stůl zaplnil fanklubákama a batohama a taky novomanželkama a kdo jste si toho nevšiml, byli tam i dva malí fanklubáčci! Že jste je neviděli? Není divu, oni byli totiž schovaní u svých maminek! Ale to už začínalo být docela plno a obsluha tradičně nestíhala. My víme, proč tam chodíme s předstihem!

Koncert začal písničkou na naše přání a nezůstalo jen u téhle jediné, díky Mistře! Dokonce se přihlásil jeden nový fanklubák, i když si v první chvíli myslel, že podmínkou členství je být ženou. Nevím, nevím, že by ho fanklubačky tak moc okouzlily, že si mě nevšiml? Co mě, ale hlavně Pavla! No nevadí, on až nás pozná, tak pochopí... I když ten záchvat smíchu při Normálním příběhu nemohl pochopit nikdo kromě Třetin. Dokonce i čtvrtá, která u původu onoho záchvatu taky byla, měla problém a museli jsme ji naťuknout.

Mezitím skončila třetí třetina. Nikoli třetí Třetina a ani třetí část koncertu, ale třetí třetina hokeje Česko Kanada a tak už víme, že do čtvrtfinále naši postupujou. Uf. Třetí třetina koncertu může pokračovat a za chvíli je po všem. Ještě si vytleskáme 4 přídavky, s čímž nám zdárně pomáhá stůl na druhé straně pódila. Tak ještě zaplatit a jít. Resp. jet. Myslím, že to bylo snad poprvé, kdy měli všichni zajištěný odvoz autem :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář