Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak to bylo jen tak tak ...

19. 10. 2006

Musím říct, že v ten čtvrteční večer jsem byl moc rád, že jsem tak malý. Třetiny se totiž rozhodly mě vzít zase jednou na koncert. Když jsme dorazili na místo konání, pohybovala se tam skupinka lidi, kteří chodili sem a tam a tam a sem a pořád něco nosili. Třetiny se přidaly a měly s takovou malou přepravkou celkem dost práce. Přece jen je to do klubu Trojická do schodů a ze schodů a ... :)) Ještě, že jsem tak malý a mohl jsem si lebedit v tašce jedné z Třetin. Protože práce sice šlechtí, ale ...  :))

Po tak namáhavém výkonu se Třetiny usadily ke stolu v první řadě a začaly hrát zvláštní hru ... byly to takové čtverečky, co na jedné straně měly obrázky a na druhé byly modré s nápisem ODS. To tedy nevím co to znamenalo. Pořád při té hře něco vykřikovaly - třeba - kde je ta loď ... určitě byla tady ... není lokomotiva jako lokomotiva ... tohle už tu určitě bylo, ale kde??? .... vypadalo to, že se dobře baví. :) Mezi tím začal zvukař a jeho krásná asistentka připravovat aparaturu a taky dorazili moji kamarádi z Jindřichova Hradce. Vy nevíte kdo?? No přeci členové skupiny Jen tak tak. :)) Všichni si potom u nás povídali a vůbec se dobře bavili. :)

A potom už začal koncert ... moc se mi to líbilo. JTTci zazpívali moje oblíbené písničky, včetně těch z Mexika. Ty mám moc rád. A ještě mám rád tu písničku, při které Třetiny a kamarád Choroš salutovali. Moc jim to při tom slušelo a krásně zpívali. :) Ale za chvíli (tedy mně to připadalo jako chvíle) byl konec a přestávka.

Po přestávce na scénu nastoupila jiná kapela. Říká si Hluboké nedorozumění. Spustila svoje písničky, které jsem ještě neslyšel ... no musím říct, že na první poslech se mi docela líbily. :) Uvidíme jestli mě na jejich koncert ještě někdy Třetiny vezmou. Vypadalo to, že i jim se to líbilo. :)

Potom už byly Třetiny unavené, takže se vydaly domů do postele ... já jel se třetí Třetinou na Chodov.

PS: A proč s námi nebyla i malá nesmělá? Protože si klidně šla na koncert nejmenovaného dua do jedné kavárny v Karlíně. :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář