Jdi na obsah Jdi na menu
 


Loni to bylo báječné. Říkali jsme si, že si to letos musíme užít ještě o něco víc. Ale jak všichni víte, brzy se vyklube Skřivánče a tak řádný koncert Jarret neodehraje. Druhá půlka špičky folkrocku v Liberci však vystoupí v plné síle. A s nimi? Disneyband a ... podle dalších zdrojů překvapení! A jaké jiné překvapení v Liberci v Éčku, než alespoň část druhé poloviny špičky folkrocku. Kdo, jak, kdy, v čem, s čím a o čem, to se nechme překvapit, ale proslýchá se, že to bude stát za to. Proč by jinak byly naplánovány hned dva koncerty v jeden den (narozdíl od loňska, kdy po vyprodání prvního udělali druhý o den později).


ObrazekTak tedy: 22.12.2007 se koná další z akcí PJPNFJ - tentokrát pro toho, kdo má možnost přijet do Liberce. Pokud to bude jen trochu možné, rádi bychom si přes den dali lyžovačku na Ještědu (je tam bezva půjčovna vybavení) a pak po dobrém jídle odpoledne i večer v Éčku (je tam fajn bar). Ale hlavně... koncert, aspoň jeden určitě! :-) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dárečky

(Kačka, 5. 12. 2007 11:54)

...my sitaky dáme zas dárečky¨v Éčku Karrle? A možná.. neodbrá, určitě udělám salát. Jestli vám teda nevadí, že v něm nebude cibule :-)

vstupenky

(Olina, 3. 12. 2007 12:22)

Karrel mě pověřil a tak jsem právě zamluvila vstupenky :-)

....

(Kačka, 14. 11. 2007 9:58)

Jen ten vrchní je nějakej divnej :-)