Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

:: Ve fotogalerii k této rubrice je první obrazový příspěvek. A co že se tam píše? Jaké že si to dal Řepka ředsevzetí do nového roku? Slíbil, že nebude nepříčetně řvát na diváky, kameramany a všechny ostatní. No, uvidíme. (30.1.2008)

:: Devítka dělá nábor do fanklubu ve velkém! A hlavně doufá v aktivnější členy a větší účast na akcích a tak nabízí mladým  pomoc při hledání bydlení! Píšou to v dnešním pražském Expresu. Tak co, povede se jim získat nějaké zapálené nadšené aktivní fanklubáky? (29.1.2008)

:: "Knihu o sobě a o Karlovi si přečtu, až bude čas"
To není o mně! Přísahám! Sice jsem se o Vendule bavil s kamarádama cestou z Ostravy, ale fakt ne! (28.1.2008)

:: Dočetl jsem se, že kinaři loni vydělali 1,2 miliardy. Nechápu. Když já byl v kině, nejen že jsem neměl vstupenku, ale v celém sále byla jen a pouze Třetina a já. Jak to jen dělají, že tak vydělávají, budu se jich na to muset zeptat (23.1.2008)

:: Víte co se stalo s mojí kamarádkou z Českého Krumlova? Vyrostla. Nebo spíš... oni ji prodloužili! No fakt, psali to v novinách! O čem jiným by mohl být článek s titulkem "Ladu prodloužili" (23.1.2008)

:: Mám tu jednu expresní zprávu. Prý dobrá zpráva, že ubylo odposlechů! Tak nevím, má to své pro i proti. Pro vidím jednoznačně v tom, že na jevišti bude víc místa a zvukař bude moci jezdit menším autem a všechno rychleji postaví i sbalí a kapela se dříve nazvučí. Proti je ovšem mnohem význačnější a to i když pominu špatně se slyšící muzikanty a úbytek konferenciérů vyplňujících zvučící pauzy - KDE BUDU NA KONCERTECH SEDĚT JÁ?! (22.1.2008)

:: Nebaví se s vámi váš polštář? Že nechápete o čem mluvím? Pokud ne, tak nejprve si doplňte ZDE vzdělání a pak si pustte večerníčka. Tam si s vámi bude povídat nejen polštář, ale i peřina. Večerníček se jmenuje O Kanafáskovi. (21.1.2008)

:: Ještě jednou Buď v klidu:
"Máš jejich tetování, musej si tě pamatovat."
A když vám řeknu, že měla vytetované logo kapely Aerosmith, už musíte mít jasno, co mě pobavilo. (21.1.2008)

:: Film Buď v klidu, sobota - tv Nova:
A: "A kdy mi zavoláte?"
B: "Až ti zazvoní telefon."
Něco podobného jako:
A: "Dáš mi telefon?"
B: " Ne, já už jsem si na něj zvykla." (21.1.2008)

:: Normálně se na "růžové" seriály nekoukám, ale hláška: "Máma je umělkyně, tak se nemůže svazovat banalitama..." za zmínku stojí. Řeč byla pravděpodobně o manželství. (21.1.2008)

:: Právě jsem poslouchal zprávy v rádiu a podle zpravodajského serveru  České noviny je nejlepším místem pro život v Česku ... ano správně, Liberec. Aby taky ne že, když tam mají taková krásná místa od IQ parku až po Lidové sady, od Ještědu až po Harcov. A to okolí! Ano, je to tak, Liberec mám rád. A Třetiny taky. (17.1.2008)

:: V jednom raníku, který mapuje 24 hodin jsem se dočetl cosi o zavřené pobočce jecné nejmenované banky údajně kvůli falešnému poplachu. Že by se konečně někdo pokoušel splnit tajné přání Třetinky a získat pro ni mého velkého dvojníka? Přiznejte se, kdo to byl?! (17.1.2008)

:: Ve stejném dvacetičtyřhodinovém deníku byla i zmínka o slamínku. Pardon o Slamníku a jeho nahnutém osudu! Doufám, že ho nepostihne podobný osud, jako moji oblíbenou Besedu. Sice jsem v ní nikdy nebyl, ale mám ji rád z vyprávění Třetin. To abych si raději žádný další klub neobliboval... (17.1.2008)

:: Jestlipak už jste v televizi viděli jednu z variant reklamy na řetězec Lidl? S Třetinami rádi vtípkujeme, že u některých těchto obchodů jsou kupodivu stromy, nebo že nemají chladící regály na pití ani v parném létě... ale poslední verze mě opravdu pobavila. Obchod přímo pod Ještědem. Rozumějte na Pláních pod Ještědem. Inu, reklama může všechno. A tom tedy něco vím, chodím s Třetinkou někdy do školy.

:: A ještě jednou Ještěd. V Týdnu jsem viděl reklamu na jednu známou značku automobilů (kterou však nezmíním, neb to není a ni jedno z našich aut ani ze spřátelených aut), kde můj oblíbený vysílač stojí hned vedle Tančícího domu. Tam by se tedy špatně lyžovalo.

:: Něco pro čtvrtou Třetinu. Vidělas v Týdnu č.53 , který vyšel na Silvestra, fotografii týdne? Krásná obří rolba značky Pisten Bully 300? Přes dvě stránky! Chceš ji vystřihnout a schovat?

:: Před pár týdny mě zaujal článek Pivo nás baví s podtitulem Je libo lázeň, nebo raději za pípu? No, já osobně si již vyzkoušel oboje a musím říci, že nejraději sedím NA pípě. Že bychom Niki ještě něco dopsali do seznamu? Jaký by asi na Zahradě byl zájem o pivní lázeň?

:: Titulky zmiňující jména jako Brožová, Kadlec, Řepka či jen prosté Karel asi ani nemá cenu zmiňovat. Ty se objevují denně a díkybohu nejsou o mých oblíbencích, natožpak o mně. Ale pokud se vyskytne nějaká opravdová perlička, tak jí sem napíšu. Třeba: Karel se oženil. Což tedy mně nehrozí.

:: Máte rádi Paříž? Tak doporučuji knížku Merde! Rok v Paříži, napsal Stephen Clarke a vydal Albatros. Vřele doporučuji a díky Kytce, že jí doporučila mně.

:: úterý 29. 1. 2008 23:10 ČT1 Na moll - uvidíte Traband a Pavlu Milcovou

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář