Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

:: pustil jsem TV a ozvalo se: Karel je věčně mladý ... mě to nedá, abych se nepodíval, kolik mu je ... Svléknem Karla z obálky? ... Co s tím Karlem? ... Otevřete si Karla? ... 500 korun za jednoho slavíka ... 15 tisíc a nebo se podívejte Karlovi na zoubky ... Božský Karel za 15 tisíc? ... Kolik je Karlovi? 10 tisíc. ... A tak všelikaj podobně. Jestli jste neviděli, šlo o pořad Naslepo, kde mimochodem jako jeden z kameramanů byl v titulcích uveden Zeno.

:: a ještě jednou nějaké ty starší obrázky

:: našel jsem jednu starou fotku a řekl si, že se do médií možná taky trochu hodí :-)

::  listujeme žižkovským časopisem Řev Bořivojky:

- co říká březnový žižkoskop býkům? Jestliže se vám doteď nedařilo v otázce vztahů, věřte, že vaše situace se zlepší. Držte se s velkými plány při zemi  a vezměte potěšit svou polovičku odreagovat se při bluesovém koncertě Petra Bubáka Bubláka.

- ....za okny kavárny občas vykukuje sluníčko, brzičko nasadíme lehkou obuv a jak pravil jeden nejmenovaný kolega, "holky vymění zimní bundy za prsa"..... Ta hláška je mi nějak povědomá. To mohl vymyslet jedině nějakej basák!

- soutěž o ceny: 2. cena konzumace Tequily v hodnotě 1000 Kč - to by Třetinka nezvládla, ale 4. cena - konzumace ve vinném šenku v hodotě 300 Kč, to už jo. S pomocí ostatních Třetin určitě.

- a na konec: Šášova seznamka aneb Šášanka - Věčně mladý, leč stárnoucí rocker, hledá pro potěchu ducha a návštěvu svých koncertů hodnou a milou dívku (můžou být i dvě). Vítáno je též společné posezení u pivečka či kořaličky. A nemůžou být ty slečny tři???

:: A ještě jednou k hokeji - jak by mohl Liberec vyhrát, když Kadlec hraje za Slávii.... (21.3.2008)

:: Teda Jájo, máš ty na ten Liberec ale neblahej vliv! Jejich hokejisté byly v zápase se Slávií lepší až od druhé Třetiny! (20.3.2008)

:: Včera se prý v Praze protestovalo proti nezávislosti Kosova. Sice se v Pitkovicích pár redaktorů objevilo, ale že si z celé akce vyberou za nejdpodstatnější zrovna Kosovo. Podle mně to byla slunečnice (16.3.08)

:: Víte co se stalo v New Yorku? Jedna slečna, která žije shodou okolností v devátem patře, tak ta cituji: pro "klienta č.9" položila guvernéra New Yorku. Zkrátka guvernér už není guvernérem... Ale kdo ví, třeba by se ona slečna ráda stala novou členkou fanklubu :-) (14.3.2008)

:: Teda Příšero, že máš výron kotníku, to neznamená, že hned zahodíš trampolínu do Německa. A ještě ke všemu tak, že rovnou zastaví vysokorychlostní vlak! Že se nestydíš! (12.3.2008)

:: Z tv se ozvalo: "Moravec dostal od Kadlece hokejkou do hlavy." (12.3.2008)

:: Pozdrav od kamarádů ze Vsetína! http://www.youtube.com/watch?v=DZY5gzX8-2k (10.3.2008)

:: Víte jak se metrem změří úspěšnost kapely? Změříte frontu u dámských záchodů. Z filmu Rok ďábla (10.3.2008)

:: V tom samém plátku (mimochodem MF dnes, takže seriozní plátek) jsem se dočetl, že zpěvák nemusí být krásný. No jistě. Stačí ho jen vyzkoušet: "řekni ahoj". (7.3.2008)

:: Cestou na Epycentrum jsem se dočetl, že Helenu Zeťovou v Řecku tipují na Švédku a jí to nevadí. No to se jí ani nedivim. My, co jsme ve Švédsku byli, víme své. (7.3.2008)

:: tak jsem se právě dočetl, že ministrem životního prostředí v austrálii se stal Jarret. No vážně. Zpěvák skupiny Midnight Oil Peter Jarret (5.3.2008)

:: našel jsem jednu historickou nadbajku, tak se mrkněte v galerii (2.3.2008)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

24 hodin

(Příšerka, 11. 3. 2008 16:17)

Já dneska četla v 24 hodin, že "Devítka za měsíc otevře novou halu", popřípadě "moderna krášlí devítku"

Title

(Karrel, 5. 3. 2008 22:19)

že bychom četli stejný plátek? :-)

...

(Kačka, 5. 3. 2008 22:13)

...ale to jsem přece měla napsat já! Karle, předbíháš :-) Já to o tom ministrovi taky četla :-)