Jdi na obsah Jdi na menu
 


!!!  Mám tu novou anketku  !!!

Pokud jste byli na Zahradě, napište do diskuse 3 slova nebo sousloví, která podle vás letošní ročník nejlépe charakterizují. 
Pokuste se vymyslet slova dřív, než se podíváte, co napsali ostatní, ať vás to nenutí opisovat! :-)

Těším se na reakce a vzpomínky.

 

Probírali jste se společně se mnou mým životem 2008 a za akci roku zvolili LEGEN... dy a PJPNFJ. V těsném závěsu byla Epy cent Ra a Ostravy a na třetím místě Tuleňolachtaní Velikonoce a Kameničky. Tak co z toho si v roce 2009 zopáknem a s jakým úspěchem? To jsem sám zvědav.

Ano, opravdu mám hodně oblíbenkyň. I když nejvíc ze všech si myslíte, že mám rád Lízu (19%). V těsném závěsu byla Berunda (17%) a Evelína (14%). Ale tak hlasy dostali všichni, žádný velký náskok se nekonal. To je dobře :-)

Změny na stránkách jste vesměs uvítali. Pár vás sice plakalo nad zrušením oblíbené rubriky, ale nikdo nenapsal, jaké. A překvapilo mě, že 12% chybí archiv. No snad se bez něj obejdete. A komu chybí vlevo oblíbené odkazy (bylo vás fakt hodně), nechť se naučí používat samostatnou stránku s mými oblíbenými. Já už nechci tak dlouhou titulku, jako dřív :-)

Teda, teda, ke Třetinám nemáte moc velkou důvěru. Nejvíc z vás si myslelo, že přežiju pokud mě nezahubí jejich péče. Dost se bálo i plyšového DDT. Toho já se bojím taky... A s tou Zahradou - tak tu jsem přežil, to jste se báli zbytečně :-)

Nejoblíbenějších písniček mám spoustu. Podle vás to ale je Lovec Amorů velmi těsně následován Blues pro první řadu, Zvěrokruhem a Haló.

Bulvární fotky se moc nerozšířily, ale to jedno video, to za to snad stojí ne? A kde dělaly Třetiny největší ostudu? Podle všeho v Mohelnici. Taky v Liberci a trochu v Kyjově. Zato na Kvítku, Folkomíně v Telči a ve Víru, tam si budou muset napravit reputaci!

Teda, bulvárních fotek se vám zachtělo! No uvidím, jestli mi Třetiny někdy půjčí foťáky. Jinak jste byli s mým webem spokojení, to jsem rád.

Festivalová anketa dopadla podle očekávání ve prospěch Zahrady nebo více festivalů. Rád jsem se tam s vámi viděl a příští rok zas uvidím! 

Druhá anketa se zaměřovala na můj web - nejčastěji se ke mně vracíte kvůli více rubrikám (57%) a nebo fotkám (21%). Díky.

V první anketce jsem se ptal, kde jste mě poprvé spatřili. Očekával jsem, že mezi nejčastějšími odpověďmi budou především koncerty a festivaly, ale objevily se tam i mé stránky, případně ve společnosti některé z Třetin (tato možnost zvítězila).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hm...

(Karrel, 28. 11. 2007 12:09)

No nevím, nevím... může plyšovou berušku někdo případně žalovat za zveřejnění nějaké nevhodné fotky? :-)

Title

(Anička, 28. 11. 2007 9:18)

A co umělecké bulvární fotky? To by nešlo? :))

Já ti dám...

(Kačka, 27. 11. 2007 10:39)

... bulvární fotky! Proto tě do školy nenosim, abys fotil nějakej bulvár. Snažim se tě naučit něco uměleckýho!

:-))

(Karel, 17. 9. 2007 12:56)

Však tam je taky stále ještě nula :-))

Karle,

(Lucy, 17. 9. 2007 12:48)

až teď mi došlo, jak mystifikuješ. Na ŽFK ses přece s nikým potkat nemohl!!!

Odposlech

(Karel, 18. 1. 2007 8:00)

jojo, odposlechy, ty já rád! :-)

Kde jsem poprvé spatřil Karla

(Honza Žamboch, 15. 1. 2007 22:28)

...no přeci na odposlechu na vlastním koncertě...:-)

hlasování

(Olina, 4. 12. 2006 8:26)

Karel říká, že u jedné z třetin myslel třeba u ní doma nebo někde, kde byl s třeitnou a nebyl to ani koncert ani festival. Třeba teď je u mne v práci, protože večer jdeme rovnou do Rikatáda na Devítku.

???????

(Gábina, 3. 12. 2006 17:57)

Nevím, kde mám hlasovat, když jsem tě prvně viděla u jedné z třetin na festivalu:o)